PŘEBOR STŘEDNÍCH ŠKOL MĚSTA BRNA – VOLEJBAL

22.února 2011

Naše škola se již tradičně několik let účastní městského kola středoškolských her v odbíjené. Po „zestárnutí“ našeho špičkového volejbalisty Radka Chýly, kterému chybí v datu narození pouhých osm dní, aby letos ještě mohl hrát, jsme si nedělali velké naděje na postup mezi nejlepší.
Naše skupina se hrála v tělocvičně SOŠ na Čichnové. Mimo domácího družstva k nám byly nalosovány týmy Sportovního gymnázia Botanická a SOŠ Jílová.

V zahajovacím utkání s domácími jsme sice v prvním setu podlehli, ale další set jsme po prostřídání hráčů přesvědčivě vyhráli a i v rozhodující sadě jsme si počínali lépe. Ale závěr jsme zcela nepochopitelně ztratili a tím odevzdali celý zápas soupeři.
Ve druhém utkání proti pozdějšímu vítězi z Gymnázia Botanická jsme podali náš nejlepší výkon a favorita jsme dlouho trápili. Ve třetím zápase s družstvem Jílové jsme pak prostřídali všechny hráče z lavičky náhradníků a po vyrovnané první sadě jsme toho v našem posledním turnajovém setu mnoho nepředvedli.
Ostudu jsme neudělali, ale pokud se u nás v budoucnu neobjeví alespoň jeden výkonnostní volejbalista, na kterém hru postavíme, těžko se dočkáme výraznějšího úspěchu.

Kdo za náš tým VLCI TRNKOVA hrál, vidíte na fotce. Další fotografie na stránkách školy.

vlci Foto horní ř. zleva Tomáš VRÁNA, Jakub KUČERA (oba 2.C), Ludvík NOVÁK (M3.D), Vašek ŽŮREK (2.A), Adam Machala (M3.C), Jan ŠEDÝ (M3.D), asistent Radek CHÝLA (M4.C), Pavel ROŽŇOVÁK (M2.C), dole Radek HLAVINKA (M4.C), Vojta SEDLÁK (2.B), Filip POUHLÝ (M3.D), Jan BURCIN (M2.C)

22.2.2011 Mgr. Jan Váně, vedoucí družstva VLKŮ TRNKOVA