Aktuální nabídku zaměstnání pro naše letošní absolventy

Vážená paní ředitelko,

dovolte, abychom Vám představili naši společnost sídlící v Mostkovicích u Prostějova a to v souvislosti s možností zaměstnání pro absolventy středních škol se zaměřením na strojírenství, techniku, elektrotechniku a obory související.

Jsme společnost, která je na základě auditů držitelem certifikátů systému jakosti (ISO 9001) v oblasti civilní, vojenské (AQAP) a civilního letectví EASA PART 145. Předmětem podnikání společnosti je poskytování služeb a společnost je rozdělena do útvarů, které spolu úzce spolupracují při realizaci zakázek a to :

. útvar oprav, který zabezpečuje opravy převážně vojenské techniky, . údržba leteckých celků, která zabezpečuje údržbu leteckých částí v civilní sféře, . metrologická laboratoř, která se zabývá opravami a kalibracemi měřících přístrojů.

Protože i Vaše škola zabezpečuje výuku v některém z výše vyjmenovaných oborů, nabízíme tuto možnost několika schopným a pracovitým absolventům středních škol bezprostředně po opuštění školních lavic.

Pokud se domníváte, že by některý z Vašich letošních absolventů mohl projevit zájem o práci v naší společnosti, prosíme o seznámení s nabídkou zaměstnání formou Vámi zvolenou. Je rovněž možné setkání s našimi zástupci a provést krátkou prezentaci, případně zodpovědět dotazy.

Děkujeme za spolupráci a jsme s pozdravem

R. Bébarová
personální odd. společnosti