Jídelní lístky 2018

Jídelní lístek 29.10. – 2.11.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ – 29.10. Podzimní prázdniny Večeře  
  1      
  2      
  3      
ÚTERÝ – 30.10. Podzimní prázdniny Večeře  
  1      
  2      
  3      
STŘEDA – 31.10. Drůbeží vývar se zeleninou a těstovinami (1) Večeře Plněná bageta s trvanlivým salámem, zeleninou, přesnídávka (1.3)
  1 Vepřová pečeně na česneku, brambory, zelný salát s křenem (1)    
  2 Hovězí guláš, knedlík (1)    
  3 Dukátové buchtičky s krémem, ovoce (1,3,7)    
ČTVRTEK – 1.11. Česneková s krutonky (3) Večeře Srbské rizoto syp.sýrem, steril.okurek (1,3,7)
  1 Mexické špagety (bezmasý pokrm – mexická zelenina, drcená rajčata, protlak, cibule), sypané sýrem (1,3,7)    
  2 Myslivecká pečeně (divoké koření), rýže, zelný salát s křenem (1)    
  3 Smažená treska s brokolicí a sýrem (polot.), brambory s máslem, rajčatový salát (1,3,7)    
PÁTEK – 2.11. Italská s rýží (1) Večeře  
  1 Bulgur s kuřecím masem a zeleninou sypané sýrem, steril.okurek (1,7,10)    
  2 Pečená krkovička, VIP restovaná zelenina 100g, vařené brambory (1)    
  3 Halušky s kysaným zelím, šunkou a slaninkou (1.3)    

Jídelní lístek 5.11. – 9.11

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ – 5.11. Uzená s kroupami (1.9) Večeře Zapečené těstoviny s uzeným masem sypané sýrem, steril.okurek (1,3,7)
  1 Znojemský plátek, vřetýnka, porce rajčete (1,3,10)    
  2 Vepřová pečeně, dušená mrkev s hráškem, vařené brambory (1)    
  3 Tábornické špagety syp.sýrem (slanina, cibule, klobása, kečup, ajvar) (1.7)    
ÚTERÝ – 6.11. Brokolicová (1.7) Večeře Pečené kuřecí stehno, rýže Parboilet, míchaný kompot (1)
  1 Mozaiková roláda(mleté vepř.a krůtí maso), bramborová kaše, zelný salát (1,3,7)    
  2 Segedínský guláš, houskový knedlík (1,3,7)    
  3 Taštičky plněné tvarohem (polot.) syp.skořicovým cukrem, mléko 200ml (1,3,7)    
STŘEDA – 7.11. Kulajda (3.7) Večeře Vajíčkový salát, zelenina, cornbageta (1,3,7)
  1 hovězí svíčková na smetaně, knedlík (1.3)    
  2 Vepřová kotletka po kaplicku (játra, slanina), brambory, okurkový salát (1.9)    
  3 Smažený vepřový řízek, brambory s máslem, porce okurky s dipem (1,3,7)    
ČTVRTEK- 8.11. Jarní s cizrnou (1) Večeře Sladký bulgur s jablíčky a meruňkami, porcované mléko (1.7)
  1 Přírodní kuřecí prsa Palermo (žampiony) syp.sýrem, brambory, porce rajčete (1.7)    
  2 Pražská pečeně (vejce, gothaj, hrášek), rýže, míchaný salát (1.3)    
  3 Pizza – šunka, sýr, rajčata, ajvar (1,3,7)    
PÁTEK – 9.11. Gulášová (1.9) Večeře  
  1 Pečená krkovička, restovaná brokolice (100g), vařené brambory (1)    
  2 Hrachová kaše, uzené maso, chléb 2ks, sterilovaný okurek (10.1)    
  3 Krůtí masové směs na kari, bulgur (solamyl)    

Jídelní lístek 12.11. – 16.11.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ – 12.11. Zahradnická (1.9) Večeře Smažený řízek, brambory s máslem, oplatek (1,3,7)
  1 Vepřový plátek, restovaná lázeňská zelenina 150g, vařené brambory (1)    
  2 Vepřová kotletka alá španěl, rýže, míchaný salát (1)    
  3 Těstoviny s tvarohovo-smetanovou čepicí, ovoce (1,3,7)    
ÚTERÝ – 13.11. Cibulová (1) Večeře Debrecínský guláš, knedlík, ovoce (1.3)
  1 Kovbojská pánev (krůtí maso, červené fazole)-pikantní, chléb 2ks (1)    
  2 Klatovský závitek (hrášek, vejce, gothaj), bramborová kaše, mrkvový salát (1.7)    
  3 Kýta na žampionech, zeleninový bulgur, porče rajčete (1)    
STŘEDA – 14.11. Čočková (1.9) Večeře Lívance s džemem a ochuceným tvarohem (1,3,7)
  1 Srbské rizoto s vepřovým masem, syp.sýrem, steril.okurek (10­.7)    
  2 Bratislavská pečeně, semolinová kolínka (1.3)    
  3 Tvarohové knedlíky pl.meruňkovou náplní (polot.) syp.osmaž.strou­hankou, mléko (1,3,7)    
ČTVRTEK – 15.11. Bramboračka (1.9) Večeře Smažené rybí filé, brambory, česnekový dip (1,3,4,7)
  1 Vepřové žebírko na kmíně, šťouchané brambory s cibulkou, zelný salát s koprem (1)    
  2 Milánské špagety syp.sýrem (1,3,7)    
  3 Čočka s krůtím masem a kroupami, chléb 2ks, sterilovaný okurek (10.1)    
PÁTEK – 16.11. Drůbeží s masem, zeleninou a těstovinami (1.9) Večeře  
  1 Ruská pečeně, knedlík (1,3,7)    
  2 Kung-pao ze sójového masa, rýže (0)    
  3 Pečené kuřecí stehýnko, bulgur, rajčatový salát (1)    

Jídelní lístek 19.11 – 23.11.

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ – 19.11. Kmínová s vejci (3) Večeře Vepřová pečeně na kmíně, brambory, zelný salát (1)
  1 Vepřový plátek, zelené fazolky s česnekem a slaninkou 150g, brambory (1)    
  2 Vepřová pečeně, žampionová omáčka, houskový knedlík (1,3,7)    
  3 Těstovinové mašličky s mákem, ochucené mléko (1,3,7)    
ÚTERÝ – 20.11. Frankfurtská (1.7) Večeře Bramborové šišky s povidlím syp.mákem, porcované mléko (1,3,7)
  1 Krakonošův oheň s krůtím masem, rýže (solamyl)    
  2 Smažený karbanátek, brambory s máslem, steril.okurek (1,3,7)    
  3 Zapečené těstoviny s uzeným masem a zeleninou, syp.sýrem, steril.okurek (1,3,7)    
STŘEDA – 21.11. Fazolová (1) Večeře Plněná bageta se šunkou a sýrem, zelenina, ovoce (1,3,7,9,10)
  1 Vařené hovězí maso, rajská omáčka, knedlík (1,3,)    
  2 Houbové krupoto s Parmazánem, steril.okurek (1,7,10)    
  3 Krupicová kaše s čokoládou, ovoce (1.7)    
  Cikánská pečeně (lečo, okurek, slanina), rýže (1) Večeře Španělský ptáček (kotletka), rýže, zelný salát s křenem (10.1)
  1 Přírodní kuřecí prsíčka syp.sýrem, restovaná brokolice 100g, brambory (1,3,7)    
  2 Kuřecí Kung pao, rýže (solamyl)    
  3 Špenátová (1.7)    
PÁTEK – 23.11. Špenátová (1.7) Večeře  
  1 Španělský ptáček (kotletka), rýže, zelný salát s křenem (10.1)    
  2 Vepřové výpečky, dušená kapusta, bramborový knedlík (1.3)    
  3 Smažená treska, brambory, česnekový dip (1,3,4,7)    

Jídelní lístek 26.11. – 30.11

Den Menu Oběd Menu Večeře
PONDĚLÍ – 26.11. Zeleninový boršč (1) Večeře Ruská pečeně, knedlík (1,3,7)
  1 Vepřová kýta na paprice, těstovinové vrtulky (1,3,7)    
  2 Dušený špenát, vař.vejce 2ks, brambory (1,3,7)    
  3 Bramborový guláš s uzeninou, chléb 2ks (1)    
ÚTERÝ – 27.11. Drožďová (1.3) Večeře Boloňské špagety syp.sýrem, ovoce (1,3,7)
  1 Krakonošův oheň s krůtím masem, rýže (1)    
  2 Smažený karbanátek, brambory s máslem, steril.okurek (1,3,7)    
  3 Zapečené těstoviny s uzeným masem a zeleninou, syp.sýrem, steril.okurek (10­.1)    
STŘEDA – 28.11. Česneková s vejci a krutony (1.3) Večeře Pařížský salát, šestizrnná bageta 1ks, ovoce (1,3,7)
  1 Kuřecí stehno po horácku (klobása, žampiony, kečup), brambory, salát z červené řepy (1)    
  2 Hamburská pečeně (koř.zelenina,šun­ka, smetana), kolínka (1,3,7,9)    
  3 Italská sekaná, bramborová kaše, míchaný salát (1,3,7)    
ČTVRTEK- 29.11. Zeleninová (1.9) Večeře Krůtí ragú, špecle (1,10)
  1 Špagety se šunkou a sýrovou omáčkou (1,3,7)    
  2 Bramborové knedlíky pl.uzeným masem (polot.), dušené zelí (1,3)    
  3 Játra na cibulce, rýže, steril.okurek (1,3,7)    
PÁTEK – 30.11. Frankfurtská (1.7) Večeře  
  1 Chilli c.carne z vepřového masa, bulgur (1)    
  2 Polomské žebírko (žampiony, smetana), těstoviny (1,3,7)    
  3 Smažené tvarůžky, brambory, česnekový dip z kysanou smetanou (1,3,7)