Florbalový přebor školy

V pátek 10. listopadu 2017 proběhl již patnáctý ročník florbalového přeboru naší školy. Do turnaje bylo přijato šest třídních týmů, které se včas přihlásily. Družstvo třídy M1.A však ještě před zahájením turnaje vážným způsobem porušilo soutěžní řád (někteří hráči měli v úmyslu nastoupit ve špinavé obuvi), takže bylo vyloučeno a žáci byli odesláni do školy.

Zbývajících pět družstev se utkalo systémem každé s každým. Zápasy s přehledem řídil Honza Prokeš (M2.B), který má licenci florbalového rozhodčího, občas pomohl Dan Adam (2.B). Hrál se pěkný florbal bez zbytečných faulů. Jasně však dominoval tým M2.B kapitána Ondry Lorence, který nenašel přemožitele. Všichni jeho hráči také byli nominováni do školního družstva, kde je doplní vybraní výkonnostní florbalisté z dalších tříd. Ti budou pak naši školu reprezentovat na florbalových turnajích FLORBAL CHALLENGE a městském přeboru středních škol koncem listopadu a v prosinci. Držte jim palce.

vítězné družstvo M2.A (zleva)Lukáš Miloš, Jan Fečo, Matěj Rožnovský, Ondra Lorenc, Ríša Zich

A jaké tedy bylo konečné pořadí ?

Vyhrálo družstvo M2A (na snímku), 2. místo N1 (nejtěžší kapitán Hanzal), 3. místo N2 (Pištělák), 4. místo M1.B (Pučálka) a 5. místo 1.A (Pinkava)

Turnaj měl hladký průběh, nikomu se nic nestalo, všichni si dostatečně a pěkně zahráli. Velmi kladně byla všemi hodnocena naše nová přehledná časomíra s ukazatelem skóre, kterou pro tyto účely vyrobil náš učitel OV Mgr. Zbyněk Dostál.

11.11.2017 Mgr. Jan Váně, organizátor turnaje